Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük hastanelerinden biri olan Ankara Bilkent Şehir hastanesi hizmet vermeye devam ediyor. Açıldığı tarihten bu yana binlerce hastaya hizmet veren hastanenin bünyesinde birçok personel çalışıyor. Ankara Şehir Hastanesi bünyesinde personel olarak çalışmak isteyen kişiler, iş başvurusu olup olmadığını merak ediyor. İş ilanlarını araştıran vatandaşlar, hangi pozisyonlara personel alındığı hakkında araştırma yapıyor. 2023 yılında da personel alımlarına devam eden Bilkent Şehir Hastanesi, onlarca farklı kadroya memur ve personel almak için farklı dönemlerde ilanlar yayınlıyor.

Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları

Ülkemizdeki büyük sağlık yatırımları devam ederken farklı şehirlerde büyük hastaneler açılıyor. Vatandaşların sağlık hizmetlerinden daha kaliteli bir şekilde yararlanabilmesi için açılan hastanelerde binlerce kişi istihdam ediliyor. Hem sağlık hem de istihdam konusunda oldukça büyük yararları olan şehir hastanelerinden biri de Ankara’da hizmete açılmıştır. Bilkent Şehir Hastanesi ismiyle açılan hastane bünyesinde farklı alanlarda birçok personel faaliyet gösteriyor. Çeşitli dönemlerde oluşan personel açığı için iş ilanları yayınlanıyor.

İŞKUR Şehir Hastaneleri İş İlanları

Personel bulmak için farklı iletişim kanalları üzerinden iş ilanı yayınlayan şehir hastanesi, farklı pozisyonlar için elemanlara ihtiyaç duyuyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesine personel alımları İŞKUR üzerinden yapılıyor. Yapılan açıklamaya göre yaklaşık olarak 12 bin personel alım için İŞKUR üzerinden personel ilanları yayınlanacak. Yayınlanacak ilanlar için uygun şartları karşılayan kişiler, internet üzerinden iş başvurusu yapabilecek.

Bilkent Şehir Hastanesi İŞKUR İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok özel işletmenin iş ilanı yayınlandığı İŞKUR’da devlet kurumları ve hastaneler de iş ilanı yayınlıyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, yıl içinde ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için İŞKUR üzerinden duyuru yapıyor.

Son zamanlarda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamalar ile Bilkent Şehir Hastanesi için personel alımı ilanı yayınlanacağı duyuruldu. Personellerin İŞKUR üzerinden alınacağı belirtilirken birçok kişi nasıl başvuru yapılabileceğini merak ediyor. İŞKUR üzerinden çok kolay bir şekilde başvuru yapılabiliyor.

İŞKUR üzerinden Bilkent Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak için şu adımlar takip edilmelidir;

  • İŞKUR üyeliği veya e-devlet sistemi üzerinden İŞKUR iş arama sayfasına giriş yapılmalıdır.
  • İş arama sayfasında ilgili arama yerlerine Ankara Bilkent Şehir Hastanesi yazılarak arama yapılmalıdır.
  • Çıkan iş ilanları arasında uygun olan ilanlara girilerek başvuru yapılabilir.
  • Hastanenin iş ilanlarına başvuru yapılabilmesi için bazı şartlar gerekebilir. Şartları karşılayan kişilerin başvuruları arasında kura yoluyla personel alımı yapılacaktır.

Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları Pozisyonları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan ilanlara göre farklı pozisyonlar için başvuru alınmaya devam ediliyor. Üniversite, lise ve ilkokul mezunları için ayrı ayrı kadrolar açılıyor. Başvuru yapacak olan kişilerin karşılaması gereken bazı şartlar bulunuyor. Başvuru yapılabilecek pozisyonlar arasında doktor, ameliyathane hemşiresi, depo görevlisi ve güvenlik görevlisi gibi birçok meslek bulunuyor.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/bilkent-sehir-hastanesi-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like