BP insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre BP personel alımı yapıyor. BP iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

BP Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’de 1912 yılında çalışmalarına başlayan BP o zamanlar farklı bir isimle çalışmalarını sürdürüyordu. 1957’de şimdiki ismini alan BP 100’ü aşkın senedir ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin en büyük akaryakıt ve enerji firması olan BP personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde binlerce çalışanı bulunan bu büyük firmada siz de çalışmaya başlayabilirsiniz. Haberimizin devamında yer verdiğimiz BP insan kaynakları duyurusuna ve firmanın alacağı eleman pozisyonlarına göz atabilirsiniz. Size uyan bir işe anında başvuru yapabileceksiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

BP İnsan Kaynakları

İnsan yönetimi ve becerilerinin geliştirilmesine yaklaşımımız markamızın prensipleri ile tutarlıdır.
Bütün çalışanlarımızın haysiyetine ve haklarına saygı duyuyoruz. BP’de çalışan herkesin farklı bir şirket yaratılmasında ve bu şirketin başarısında payı vardır. Birlikte çalışarak, yaratacağımız sinerji ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalayacağız.

BP İş Başvurusu

Eleman alımlarının çoğunu gerçekleştiren firmanın bu günlerde az sayıda açık pozisyonu vardır. Bp personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Ayrıca firma Türkiye çapında genel başvuru kabul etmektedir.

  • Genel Başvuru
  • Lojistik Uzmanı

BP İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/bp-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like