Sakarya Erenler Belediyesinden verilen ilanlara göre Erenler Belediyesi işçi alımı yapacak. Erenler Belediyesi personel alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Erenler Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Erenler Belediyesine bağlı olan Er-Yap İnşaat A.Ş. bünyesine 3 işçi alımı gerçekleşecek. Erenler Belediyesinin ilan ettiği kadrolar için yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde;

Erenler Belediyesinin çoğul hissesine sahip Er-yap İnşaat Yatırım ve Pazarlama Anonim Şirketimizde katı atık toplama işinde çalıştırılacak Erenler ilçesi sınırları içinde ikamet eden askerliğini yapmış, temizlik işinde çalışmaya engeli olmayan, araç arkasında çalışacak 2 personel ile D+E sınıfı ehliyeti olan 1 şoför alımı ile ilgili adayların 10-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında kurumumuza müracaatlarıyla ilgili, söz konusu ilanımızın yayınlanması hususunda, gereğini arz ederim.

Er-Yap İnşaat Yatırım ve Pazarlama A.Ş. Adres: Erenler Belediye Binası Hacıoğlu Mah. Sakarbaba Cad. No: 28 Erenler / Sakarya

Erenler Belediyesi personel işçi alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/erenler-belediyesi-isci-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like