Bugsaş’dan verilen ilanlara göre Bugsaş personel alımı yapıyor. Bugsaş güvenlik, şoför ve işçi pozisyonları için iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bugsaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ankara’da raylı sistemlere yaptığı yatırımlar ile Ankaray ve Ankara Metrosu işletmelerini elinde bulunduran Bugsaş, çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de Bugsaş iş ilanlarını takip ederek Bugsaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bugsaş İnsan Kaynakları

Bulunduğu sektörde “dünya standartlarında” insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin üyesi olmak istediği ve üyesi olmaktan gurur duyduğu örnek bir işletme olmak.

Personel Seçimi

İşletmelerin gereksinim duydukları personelin nitelikleri ve sayısı belirlendikten sonra personel seçimi işlemine geçilir. İşletmemizde personel seçimi üç aşamadan oluşur. Bu aşamalar;

  • Aday toplama
  • Personel seçimi
  • Yerleştirme

Örgütlerde personel yönetiminden sorumlu olan görevlilerin, bu aşama ilişkin bilgilere becerilere sahip olmaları zorunludur. İşletmelerde seçim ve işe alma işlemlerinden sorumlu olan görevliler, işletmenin personel politikasına göre belirlenir. İşletmelerde görev yapan personel bölümünün işlevsel içeriği ve örgütteki konumu seçim işlemlerinin yerini getirilişini önemli ölçüde etkilemektedir.

İşletmemizde personel bölümünün işe alma kararları, kesin olmaktan çok, öneri niteliğinde gözükmektedir. İşletmemizde ki uygulamalar göz önüne alındığında, işlevsel bölümlerin tümüne “kendi elemanı kendisi seçmesi” gibi yetkilerinin önerildiği görülmektedir. Bu durumda İnsan Kaynakları birimi, yalnızca aracı görevini yerine getirmektedir.

Bugsaş İş Başvurusu

Alımlarını genellikle Ankara’dan yapan Bugsaş personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde ilan etmektedir. Sizler de bu ilanları takip ederek Bugsaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Adaylarda aranan nitelikler, başvuru tarihleri, gerekli belgelerin hepsi ilanlar yayınlandığı zaman ilan metninde belirtilecektir. Bugsaş resmi insan kaynakları sayfası için aşağıda bulunan bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Bugsaş İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/bugsas-personel-alimi-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like