Media Markt insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Media Markt personel alımı yapıyor. Media Markt iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Media Markt Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Media Markt gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan Media Markt personel alımı yapacak. Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Adana gibi pek çok şehirde yeni personeller arayan Media Markt iş ilanlarından bazıları aşağıda verilmiştir.

  • Genel Başvuru
  • Satış Danışmanı
  • Depo Görevlisi
  • Kasiyer

Media Markt İnsan Kaynakları

ÜCRETLENDİRME POLİTİKAMIZ

Şirketimizde ortak bir kademe yapısı ile yönetilen, işin içeriğine dayalı bir ücretlendirme sistemi kullanıyoruz. Bu sistemde iş değerlendirme yöntemi ile işler değerlendirilerek rekabetçi ve piyasa ile uyumlu ücret politikası oluşturulması amaçlanmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Genel Merkez ve Mağazalarımızda yasal mevzuata uygun çalışma saatleri uygulanmaktadır.

YAN HAKLAR

  • Günlük yasal limitler dâhilinde yemek kartı
  • Unvana bağlı özel sağlık sigortası
  •  Şirket yıllık izin prosedürü çerçevesinde (Yasal mevzuat tarafından belirlenen izin kullanımı koşulları doğrultusunda) çalışanların yıllık ücretli izin hakkı bulunmaktadır.
  •  Ulaşım hizmeti (Mevcut güzergâhlarda bulunan servisler veya yol ücreti ile pozisyonları gereği işe/kişiye özel araçlar şeklinde)

Media Markt İş Başvurusu

Alımlarını Türkiye’de bulunan pek çok mağazasına yapacak olan Media Markt personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de Media Markt iş ilanlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Media Markt güncel açık pozisyonları ve iş başvurusu için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Media Markt İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/media-markt-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like