Çilek Mobilya insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Çilek Mobilya personel alımı yapıyor. Çilek Mobilya iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çilek Mobilya Personel Alımı Yapıyor

1995 yılında ülkemizde kurulan Çilek Mobilya, kendi sektörünün en önemli markalarından biridir. Bugün genç ve çocuk odaları alanında en çok tercih edilen firmalardan birisi olan Çilek Mobilya başarılı faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Gerek teknolojik üretim tesislerinde gerek de mağazalarında onlarca insana iş imkanı sağlayan Çilek Mobilya personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek için ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Çilek Mobilya İnsan Kaynakları

İK Politikamız

Önceliği; üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye ve öğrenmeye açık, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan genç, dinamik ve katılımcı bireylerle bir ekip oluşturmak olan Çilek, en değerli varlığının insan kaynakları olduğuna inanmaktadır. Çilek’in başarısının arkasında, kaliteli ve mutlu insan gücü yatmaktadır. Çilek bu amaçla, çalışanların teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, çalışanların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine katkı sağlar.

İŞE ALIM PRENSİPLERİMİZ

Çilek’in temel yetkinliklerine, temel değerlerine ve kurum kültürüne uyma potansiyeli taşıyan, enerjisi yüksek, değişime ayak uydurabilecek kişileri, tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyerek istihdam eder. Çilek ailesinin bir üyesi olmak için, müracaatınızı mevcut uygun pozisyonlarımızın yayınlandığı İş İmkanları sayfamızı ziyaret ederek veya CV’nizi [email protected] adresine göndererek yapabilirsiniz.

Çilek Mobilya İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Çilek Mobilya personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Çilek Mobilya’ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çilek Mobilya İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like