ING Bank insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre ING Bank personel alımı yapıyor. ING Bank iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

İNG Bank Personel Alımı Yapıyor

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren ve her geçen gün büyüyen bir banka olan İNG bank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük bankada bir iş sahibi olmak ve kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilan haberinin devamını okuyabilirsiniz.

ING Bank İş İlanları

İng Bank iş ilanları her geçen gün yeni bir şube açıldığından dolayı çok fazladır ve her zaman güncel ilanlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Bunlar ilanlar içinde Mobil Satış Temsilcisi, Özel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Genel İş Başvurusu gibi pozisyonlar bulunmaktadır.

Bankanın yeni şubeleri için alınacak elemanlarının yanı sıra SPK Lisansına sahip adaylar, BT uzmanları ve diğer pozisyonlar için nitelikli ve deneyimli eleman ilanları verilmektedir. Bu ilanlar güncel olduğu sürece başvuru yapılabilir ve mülakat sonrası kısa sürede işe başlamak mümkün olabilir.

Bazı pozisyonlar için yaş sınırı olduğundan dolayı başvuru sınırlı olsa da, uzman pozisyonları için yaş sınırı had safhada değildir. Bu yüzden uygun nitelikleri taşıyanlar için süreç sorunsuz işlemektedir.

Bir çok bankacılık fırsatı olan İng Bank iş başvurusu İng Bankasının resmi internet sitesinden yapılmaktadır. Sisteme üye olarak açık pozisyonlara başvuru yapabilmek mümkündür. SPK lisanslı adayların çok sık tercih edildiği İNG Bankası’nda bir çok iş ilanı vardır. Son yılların gözde bankası olan ve yurt dışında merkezi olduğu için yurt dışına gitme olanağı da bulunan bankada dönem dönem personel alımı yapılmaktadır. Başvuru sonrası telefon yoluyla mülakata çağrılan adayları kısa bir eğitim sürecinden sonra iş başı yapabilmektedir.

İng Bank Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Duyurdu

Alımlarını ülkemizin pek çok şehrinden gerçekleştiren İNG bank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu günlerde 20’nin üzerinde açık pozisyonu olan İNG Bank, İstanbul, Antalya, Adana, Muğla gibi bölgelerde yeni personeller aramaktadır. Siz de bu pozisyonları inceleyerek bankaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İNG Bank insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusu detaylarını öğrenmek için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

ING Bank İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like