Denizbank insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Denizbank personel alımı yapıyor. Denizbank iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Denizbank Personel Alımı Yapıyor

1938 yılında Türkiye’deki denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulan Denizbank o zamanlar bir devlet bankasıydı. 1997 yılında özelleşmeye başlayan Denizbank 2006 senesinde Avrupa’nın büyük finans gruplarından Dexia bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 2012 yılında ise Rusya’nın en büyük bankalarından birisi olan Sberbank çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Denizbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’de 1500’ün üzerinde insana istihdam sağlayan sektörün en önemli firmalarından olan Denizbank ile çalışarak siz de geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Denizbank iş ilanları haberinde insan kaynakları biriminin yaptığı duyuruyu, bankanın internet sitesinde yer alan haberleri ve ihtiyaç duyulan personel pozisyonlarını derledik. Size uygun en iyi işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank İş İlanları

Denizbank son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan bankalardan biridir. Bu yüzden özellikle emeklilerin çok fazla tercih ettiği bir banka olmuştur. Denizbank’ta aktif iş ilanlarından bazıları şöyledir;

  • Bireysel Danışman
  • Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi
  • Güvenlik Görevlisi
  • Şube Operasyon Yöneticisi

Denizbank iş ilanları yeni açılacak şubeler için ve gelişen yeni alanlar için uzman ihtiyaçları olduğundan sık sık açılmaktadır.  Denizbank yeni mezun, deneyimli ve stajyerler için özel iş ilanları vermektedir. Deniz Akademide 10 günlük eğitim sonucu uygulamalı olarak 3 ay eğitim veren bankada, 3 ayın sonrasında yeni bir iş teklifi verilerek, kabul etmeniz durumunda sizin için uygun pozisyonda işe başlamanız sağlanır.

Denizbank iş başvurusu yapmak için bir çok ilan görebileceğiniz gibi, başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede bir çok pozisyonu görebilirsiniz ve istediğiniz pozisyona başvurunuzu yapabilirsiniz.

DenizBank Tarım Bankacılığı Satış Temsilcisi Alımı İlanı

  • Üniversitelerin Ziraat fakültelerinden mezun,
  • İkna kabiliyeti yüksek,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

İŞ TANIMI

Yeni müşteri kazanımı sağlayıp ve Tarım Bankacılığı ürünlerinin müşterilerine verim yaratacak şekilde sahada satışını gerçekleştirecek takım arkadaşları arıyoruz.

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)

Ülke/Şehir: Adana, Afyon (Emirdağ, Çay, Şuhut), Ağrı (Eleşkirt), Amasya, Artvin, Bitlis, Bolu, Bursa (Karacabey), Çorum, Erzincan (Refahiye), Erzurum (Pasinler), Gaziantep, Giresun, Isparta, Mersin, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli (İzmit), Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tekirdağ (Çorlu), Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Aksaray

Denizbank İşe Alım Süreci Nasıl İşler?

Denizbank internet sitesi üzerinden insan kaynakları bölümüne girerek üye olmanız gerekmektedir. Denizbank iş başvurusu yaptığınızda, eğer seçilirseniz Deniz Akademi adı verilen yerde eğitime alınırsınız.

Eğitim sonrası çalışacağınız şubeye gönderilir ve 3 ay boyunca uygulamalı eğitim sürecine geçiş yaparsınız. Bu süreç sonunda da size bir iş teklifi iletilir. Sizin için de uygunsa hemen resmi olarak işe başlar ve pozisyonunuzu alırsınız.

Bir çok banka gibi Denizbank içerisinde de yükselme imkanı bulunmaktadır. Şirket içi yapılan sınavlarla değişik pozisyonlarda yükselebilir ve kariyerinizi en üst noktasına getirecek kadar çalışabilirsiniz. Denizbank personel alımı yaparken bu adımları izlemektedir.

Denizbank’ın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Alımlarını ülkemizin pek çok şehrinden gerçekleştiren Denizbank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Denizbank’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Bu günlerde 10’un üzerinde açık pozisyonu olan Denizbank yeni personel adayları aramaktadır.

Denizbank İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like