Defacto insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre mağazalara personel alımları yapılıyor. Defacto iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Defacto Personel Alımı Yapıyor!

Defacto, ülkemizde oldukça sık tercih edilen giyim mağazalarının başında geliyor. Bu mağazada pek çok yaş grubuna uygun dış ve iç giyim ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ülkemizde pek çok il ve ilçede hatta her alışveriş merkezinde Defacto mağazalarından birine rahatlıkla denk gelebilirsiniz. Bu nedenle bu mağazada pek çok çalışana ihtiyaç duyuluyor.

Her giyim mağazasında olduğu gibi Defacto’da da yoğun bir tempoda çalışıldığı biliniyor. Ancak maaşın yanında bulunan diğer imkanları sayesinde tercih edilebilir. Defacto çalışma dilimleri şu şekildedir: tam zamanlı, yarı zamanlı, kısmi zamanlı, destek elemanı. Bu tarz mağazalarda çalışma şekilleri bu şekilde olduğu için pek çok kişi istediği zaman dilime uygun olan ilanlara başvuru yapıp çalışıyor.

Defacto İş İlanları

Türkiye’nin hızla büyüyen hazır giyim şirketi Defacto, her sene bünyesine yeni çalışanlar katmak için iş ilanları yayınlamaktadır. Defacto personel alımı için açık pozisyonlar arasında;

  • Yabancı Mağaza Yönetici Adayı
  • Müşteri Danışmanı
  • İş Analisti
  • Yazılım Uzmanı
  • Finans Uzmanı
  • Depo Personeli
  • İdari Şoför
  • Mağaza Elemanı pozisyonları bulunmaktadır.

Defacto İş Başvurusu

Defacto iş başvurusu yapmak için iş ilanına ait niteliklere sahip olmak gerekmektedir. İş pozisyonlarına göre aranan nitelikler değişmektedir. Gerekli niteliklere sahip adaylar Başvuru Formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Başvuru formu eksiksiz ve doğru olarak doldurularak internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Türkiye’nin bir çok bölgesinde iş ilanları yayınlayan Defacto personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak müşteri danışmanları aranan listede farklı kategorilerde de pek çok pozisyon bulunmaktadır. Eğer sizde Defacto mağazalarından birinde herhangi bir pozisyonda çalışmak istiyorsanız mutlaka iş başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Defacto mağazalarında çalışmanız için başvurunuzu direkt mağazalara gidip başvuru formu doldurarak yapabileceğiniz gibi internet üzerinde bulunan kariyer sitelerine kayıt yapıp özgeçmiş oluşturarak ilgili mağazanın ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Eğer öz geçmişiniz uygun görülürse size ön görüşme için geri dönüş mutlaka yapılacaktır.

Defacto kariyer sayfası için tıklayınız.

Defacto iş başvuru formu için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/defacto-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like