Ülker insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Ülker personel alımı yapıyor. Ülker iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor. Türkiye’nin en büyük firmalarından olan Ülker bünyesinde birçok personel çalıştırıyor. Birçok insana iş kapısı açan Ülker her geçen gün hizmetlerinde farklıklar yaparak devam ediyor. Bünyesinde çalıştırmak için farklı departmanlara personel eleman alımları yapıyor. Firma bu alımları ise çeşitli şekillerde ilan vererek yapıyor.

Ülker Personel Alımı

Ülker personel alımı için gerekli olan ilanlar bir tek belirli günlerde değil ihtiyaç duyulması halinde çıkarılan ilanlardır. Bu nedenle Ülker personel alımlarının düzenli bir şekilde takip edilmesi gerekir. Ülker iş ilanları için yapılan iş başvurusu insan kaynakları tarafından incelenmeye alınır. Ülker alacağı personeller için oldukça detaylı bir inceleme gerçekleştirir. Kişilerin işe alım işlemleri doğru bir eleme sürecinden geçer. Bu nedenle personel alımı için iş başvurusunda bulunmadan önce aranan şartların detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Bu sayede aranan şartların size uygun olup olmadığı anlaşılmış olur ve ona göre başvuru işlemi yerine getirilir.

İnsan kaynakları tarafından incelenen başvuruların kabul edilmesi durumunda adaylar mülakata çağrılırlar. Mülakat aşaması sayesinde kişilerin iş için uygun olduğu ya da olmadığı aynı zamanda istenen şartların kabul edilip edilmediği hakkında karar verilir. Mülakat aşamasını başarı ile geçen kişiler Ülker’de personel olurlar.

Ülker İş İlanları Hangi Pozisyonlar İçin Veriliyor

Ülker firmasında birçok değişik departmanda personel çalışıyor. Firma vermiş olduğu iş ilanları ile personel almaya devam ediyor. Sizlere hangi bölümlere personel alımı yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz.

  • Güvenlik
  • Depo
  • Paketleme
  • Teknisyen
  • Vasıfsız işçi

gibi daha birçok departmana eleman alımları yapılmaktadır. Siz de Ülker firması ailesinde çalışmak isterseniz benzer bölümlere müracaat edebilirsiniz.

Personellerde Aranan Nitelikler

Ülker firması alacak olduğu personellerde birçok nitelikler arıyor. Bu nitelikler departmanlara göre değişiklik gösteriyor. Fakat firmanın genel olarak aramış olduğu özellikleri sizlere yazacak olursak;

  • Erkeklerin askerliğini yapmış olması gerekiyor.
  • Hiçbir sabıka kaydı olmaması gerekiyor.
  • Çalışacak bölümle ilgili mesleki sertifikası olması ve tecrübeli olması gerekiyor.

Gibi genel olarak aramış özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri taşıyan kişiler ise CV’leri ile beraber Ülker iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Personele Verilen İmkanlar

Ülker firması çalıştırmış olduğu personellerine iyi imkanlar sunuyor. Bu imkanların arasında yol parası veya servis hizmeti, yemek ücreti veriliyor. Maaş olarak askeri ücretin üstünde maaş veren firma maaşları askeri geçim indirimi ile beraber veriliyor. Personeller maaşlarının haricinde yapacakları mesailer ile birlikte daha fazla para kazanma şansını yakalayabiliyor. Eğer müracaat edeceğiniz bölümde tecrübeniz varsa ve kalifiye bir eleman pozisyonunda iseniz maaşınız daha yüksek olacaktır.

Ülker İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülker personel alımı hemen hemen her pozisyon ile yerine getirilir. Ancak en fazla personel alımının gerçekleştirildiği bazı pozisyonlarda vardır. Bu pozisyonlar öncelikle satış destek uzmanıdır. Vardiya amiri, depo mal kabul elemanı, stok kontrol sorumlusu depo elemanı da Ülker tarafından gerçekleştirilen personel alımlarında en fazla eleman alınan departmandır. Aynı zamanda genel başvuru da yoğun bir şekilde alınmaktadır. Personel sorumlusu, üretim elemanı ve muhasebe elemanı da ihtiyaç duyulan diğer bir pozisyondur. Aynı zaman da Ülker personel alımların da engelli genel başvuruları da yoğun bir şekilde alınan pozisyonlardan birisidir. Açık pozisyonların tamamını görmek ve iş başvurusu yapmak için aşağıda bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ülker insan kaynakları sayfası için buraya, ülker iş ilanlarını takip etmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/ulker-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like