Dimer Mermer’in temelleri 1988 yılında Diyarbakır bölgesinde atılmıştır. 2000 yılına kadar tek ofis ve az sayıda personel ile hizmetlerini sürdüren Dimer Mermer 2000 yıllarında ilk fabrikasını kurmuştur. Bugün sektöründe Türkiye’nin önemli firmalarından birisi olan Dimer Mermer Personel alımı yapmayı sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dimer Mermer İş İlanları

Mermer üretimi gerçekleştirilen Dimer Mermer firmasının bir parçası olmak isteyenler için Dimer Mermer iş ilanları ve başvuruları konusunu irdeledik. Yurtdışında da faaliyet gösteren bu firmada iş sahibi olabilmek için yapmanız gereken doğru ve eksiksiz bir CV hazırlamaktır. Ardından da CV’nizi firmaya ileterek başvurunuzun değerlendirmeye alınmasını sağlayabilirsiniz.

Başvuru için Dimer firmasının sitesine girerek menü içerisinden iletişim sekmesini seçmeniz ardından da bizimle çalışmak ister misiniz linkini tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca diğer iş ilanları siteleri de açık pozisyonlar için ilanlar yayınlamaktadırlar. Bu sitelere üye olarak da başvurularınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dimer Mermer İş Başvurusu

Farklı bölgelerde elemanlara ihtiyaç duyan Dimer Mermer personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede açıklamıştır. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Planlama Mühendisi
  • Elektrik & Mekanik Bakım Onarım Ustaları
  • Satış Sorumlusu
  • Üretim Vardiya Sorumlusu

Dimer Mermer iş başvurusu Dimer Mermer insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/dimer-mermer-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like