Enpara insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Enpara personel alımı yapıyor. Enpara iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Enpara Personel Alımı Yapıyor!

Finansbank’ın insanlara sunduğu bireysel bankacılık uygulaması olan Enpara, kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetlerle binlerce insanın hayatını kolaylaştırmıştır. İnsanlara sunduğu hizmetler arasında hesap işlem ücretinin olmaması, masrafsız EFT/Havale gibi pek çok alışık olmadığımız hizmetler bulunmaktadır. Kısa bir sürede binlerce mutlu müşteri kazanan Enpara sektördeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.  Ülkemizdeki başarılı ilerleyişi nedeniyle bir çok insana yeni iş imkanları sunacak olan Enpara personel alımı yapmaya devam ediyor.

Siz de bu bu büyük firmanın bir parçası olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilir ve Enpara’ya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Enpara Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Duyurdu

Enpara Ekibi

  • Saha Ekibi
  • Çözüm Merkezi Ekibi
  • Bilgi Teknolojileri, Operasyon ve Yönetim Ekibi

Türkiye’nin Ankara, Adana, Antalya, Eskişehir İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Kayseri, Gaziantep gibi bir çok şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Enpara personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bankanın açık pozisyonlarını inceleyerek sizler de Enpara’da çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz link aracılığı ile Enpara kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları bizlere aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Enpara İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like