Filli Boya insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Filli Boya personel alımı yapıyor. Filli Boya iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Filli Boya Personel Alımı Yapıyor!

1988 yıllarında kurulan Filli Boya, Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş’nin bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak yenilikçi bir anlayışla ilerleyen Filli Boya yıllar içerisinde çok iyi bir büyüme kaydederek kendi sektörünün en güçlü firmalarından birisi haline gelmiştir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan firma aynı zamanda çok ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Siz de bu firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi Filli Boya gibi büyük bir firmada sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip, nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Filli Boya İnsan Kaynakları

Betek’i Geleceğe Taşıyacak, Sürdürülebilir Başarıyı Sağlayacak Kişileri İşe Alırız

Betek’te işe alım sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek kişilerin, sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda ayrımcılık yapmadan şirkete kazandırılmasıdır.

Başvurular e-posta, web sitesi, şirket çalışanlarının ya da danışman firmaların önerileri gibi farklı kaynaklardan iletilebilir. İletilen tüm başvurular Betek İnsan Kaynakları başvuru veritabanında tutulur.

Filli Boya’nın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkemizin bir çok farklı şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Filli Boya personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Filli Boya’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

  • Su Bazlı Boyalar Uygulama Sorumlusu
  • Bölge Sorumlusu (Sakarya)
  • Renklendirme Mak. Saha Destek Sorumlusu (Erzurum)
  • Çağrı Merkezi Sorumlusu
  • Bayi Gelişim Sorumlusu
  • Üretim Planlama Sorumlusu
  • Forklift Operatörü

Filli Boya İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/filli-boya-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like