Kayı İnşaat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Kayı İnşaat personel alımı yapıyor. Kayı İnşaat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kayı İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Kayı İnşaat 1991 yıllarında sektördeki hizmetlerine başlamış ve günümüze kadar başarılı bir şekilde ilerlemiştir. Bugün ülkemizdeki inşaat sektörünün lideri olmakla beraber 30 ülkede faaliyetlerine ara vermeden devam eden Kayı İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkmenistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Cezayir, Bulgaristan gibi daha sayabileceğimiz bir çok ülkede hizmetlerini sürdüren Kayı İnşaat çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı vermektedir. Siz de bu büyük firmada çalışıp bir işe sahip olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kayı İnşaat İnsan Kaynakları

KAYI sektördeki en parlak beyinleri işe almayı hedefler ve başarısını daha da ileriye götürmek için yenilikçi düşünceleri destekler. KAYI’nın insan kaynakları politikasındaki esas amaç çalışanlar için güvene dayalı bir çalışma ortamı oluşturmak, doğru insan kaynakları uygulamaları geliştirerek çalışanları motive etmek, birbirine kenetlemek ve çalışan tatminini ve mutluluğunu sağlamaktır.
Bütün başvurular gizli bir şekilde incelenmekte ve saklanmaktadır. Bu süreçte, çoğunlukla kendi özgeçmiş veri tabanımıza dayanıyoruz ve pozisyon açığı bulunan departmanlara uygun adayların verilerini iletiyoruz.

Kayı İnşaat İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Kayı İnşaat personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • İnşaat Mühendisi
  • Elektrik Mühendisi
  • İç Denetim Uzmanı
  • Makine Mühendisi

Kayı İnşaat İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kayi-insaat-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like