Fokker Elmo insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Fokker Elmo personel alımı yapıyor. Fokker Elmo iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Fokker Elmo Personel Alımı Yapıyor

Havacılık ve uzay sanayisi alanında tüm dünyanın tanıdığı önemli bir şirket olan Fokker Elmo, bu alanda ileri teknoloji ürünler üretmektedir. Uluslararası sektörde alanının uzmanı olarak görülen Fokker Elmo, bünyesinde 3000’den fazla personeliyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde tesisleri bulunan Fokker Elmo İzmir’de bulunan tesisinde de Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’de yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Fokker Elmo personel alımı yapmaya devam ediyor. İlan haberin devamında firmaya nasıl başvuru yapabileceğiniz ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Fokker Elmo İnsan Kaynakları

Alımlarını yapmadan önce eksik birimlerinin tespitini yapan Fokker Elmo insan kaynakları birimi bu doğrultuda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için ilan yayınlayıp gelen başvuruları değerlendirirler. İngilizce biliyorsanız resmi Fokker Elmo kariyer sayfasını ziyaret edebilir ve resmi insan kaynakları açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Fokker Elmo İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İzmir’de bulunan tesislerine yapan Fokker Elmo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda bulunan link adresini kullanarak siz de Fokker Elmo Havacılık şirketinin açık pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Sizler için firmanın en çok duyduğu personel pozisyonlarını derledik.

  • Depo Elemanı
  • Ofis Personeli
  • Mühendisler

Fokker Elmo İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/fokker-elmo-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like