Haymana Belediyesi personel alımı yapacak! Haymana ilçesi başkentimiz alan Ankara ilimiz içerindedir. Haymana belediyesi başkanı Özdemir Turgut yönetiminde olan ilçemiz gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Tarihi yapıları zengin olan haymana ilçemiz turizm sektöründe önem taşımaktadır. Yemek kültürü de fazladır, Akdeniz yemekleri çok tüketilmektedir. Başkan Özdemir Turgut atmış olduğu yeni projelere imza atarak ilçemizin gelişmesini sağlamaktadır.

Belediye başkanı Özdemir Turgut yönetimindeki haymana belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Belli zamanlar da haymana belediyesi iş ilanları zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Haymana belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.

Haymana Belediyesi Birimler ve Çalışma Şartları

Haymana belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlak birimi, Fen İşleri birimi ve Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Yazı İşleri birimi, Muhtarlık birimi, Evlendirme Memurluk birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Carıca belediyesi olarak çalışmaktadır.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Haymana Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Haymana belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden konumun olmaması, Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Haymana Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Haymana belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/haymana-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like