Kırıkhan Belediyesi personel alımı yapıyor! Kırıkhan ilçesi Hatay ilimizin ilçesidir. Verimli topraklı bir yapıya sahip olmasından geçimini tarım üzerinden sağlamaktadır. Özellikle kavun tarımı yapılmaktadır. Şehrinin en büyük ilçesi olmasıyla birlikte ayrıca en gelişmiş üçüncü ilçesidir. Kırıkhan ilçesi Hatay’ın ana vatana katılması ile ilçe konumuna gelmiştir. Kırıkhan ilçemiz göç vermemektedir, göç alan bir ilçedir. Kırıkhan ilçesi Hatay’ın kuzeydoğu tarafında kalmaktadır.

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Kırıkhan belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlar da iş ilanları yayınlayan Kırıkhan belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Kırıkhan Belediyesi Bulunan Birimler ve Çalışma Şartları

Kırıkhan belediyemizde bulunan birimler ile hizmet vermekteyiz. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlar da hizmet verilmektedir.
Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Kırıkhan Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Kırıkhan belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanların da en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Yüz kızartıcı suçlar ile isnat edilmemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Kırıkhan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkhan belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Kırıkhan belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kirikhan-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like