Polatlı ilçemiz başkentiniz olan Ankara ilimizin merkezine en yakın ilçesidir. Kuruluş tarihi 1 Ağustos 1926 tarihinde 877 sayılı kanun ile ilçe konumunu almıştır. 2017 yıl dönemine kadar gelen Polatlı belediyesi yeni projeler ile günden güne ilçemiz gelişmektedir.

Polatlı belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Belli zamanlar da Polatlı belediyesi iş ilanları zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Polatlı Belediyesi Bulunan Birimler ve Çalışma Şartları

Polatlı belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi ve Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Yazı İşleri birimi, Muhtarlık birimi, Zabıta birimi, Evlendirme Memurluk birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Polatlı Belediyesini Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Polatlı belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasın da şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Polatlı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polatlı Belediyesi iş ilanları personel ihtiyacı olduğu zamanlarda işçi alınımı gerçekleştirmektedir. Polatlı belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Polatlı belediyesi iş başvurusu yapabilmek için iş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/polatli-belediyesi-personel-alimi-2020-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like