Pegasus insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Pegasus personel alımı yapıyor. Pegasus iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Pegasus Personel Alımı Yapıyor

Hava yolu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Pegasus yılların verdiği tecrübeyle çalışma hayatına devam eden büyük bir firmadır. Bu sene de yayınladığı iş ilanlarıyla onlarca insana iş imkanları sağlayan Pegasus personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pegasus İnsan Kaynakları

Geleceğe Birlikte Uçalım

Siz de Pegasus ile geleceğe uçmaya hazır mısınız?

Şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran adaylarla insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı bir ya da iki görüşme yapılır. Pozisyonun niteliğine göre adaylara kişilik testi ve/veya yabancı dil testi uygulanır, referans araştırması yapılır. Tüm işe alım süreçlerini olumlu tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Birimi tarafından iş teklifi yapılır.

Pegasus Ailesine hoşgeldiniz. Şimdi sırada?

Pegasus Ailesine yeni katılan bireylerimize oryantasyon eğitimi vererek; şirketimize, işlerine ve çalışma ortamımıza adaptasyonlarını kolaylaştırmaya, buradaki yaşam şartlarını öğretmeye, böylelikle Pegasus Ailesi’nin bir ferdi haline gelmelerine destek olmaya çalışırız.

Pegasus Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan Pegasus personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Pegasus’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıdan Pegasus insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pegasus İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/pegasus-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like