Karbosan insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Karbosan personel alımı yapıyor. Karbosan iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Karbosan Personel Alımı Yapıyor!

Kendi sektöründe ülkemizin lider markalarından biri olan Karbosan personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Karbosan İnsan Kaynakları

1967 yılında İstanbul-Türkiye’de kurulmuş olan Karbosan, Türkiye’nin aşındırıcı ürünler konusunda faaliyet gösteren ilk üretici firmasıdır. Kuruluşundan bu yana hem yönetim kadrosu, hem de çalışanları, müşterinin aşındırıcı ürünler konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaya kendilerini adamışlardır. Kullanıcıları ile birlikte bir takım halinde çalışarak yeni teknolojiler ve değişik sanayi kollarının ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler geliştirmek bir Karbosan geleneğidir. 2009 yılında , İstanbul’un 80 km. dışında Veliköy’de açılan kaplama aşındırıcılar tesisinin eklenmesi ile  Karbosan ürün gamını şu şekilde genişletmiştir: Bakalit ve seramik bağlayıcılı fleksler, kesme ve çanak taşları,flap diskler, mop zımparalar, fiber diskler, sonsuz bantlar,rulolar,su zımparaları ve diğer aşındırıcı ürünler. Yeni yapılanma sayesinde ve yıllardır süregelen ihracat çalışmaları sonucunda ürünlerimiz 5 kıtada 50 üzeri ülkede satışa sunulmaktadır.

Karbosan İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Adana, Konya, Ankara ve Bursa gibi şehirlerimizden yapan Karbosan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Karbosan İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/karbosan-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like