Tansaş insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Tansaş personel alımı yapıyor. Tansaş iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Tansaş Personel Alımı Yapıyor!

Migros Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tansaş ülkemizin büyük alışveriş zincirleri arasındandır. Türkiye’nin bir çok noktasında ilanlarını yayınlayan Tansaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı.Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Tansaş İnsan Kaynakları

Migros Kariyer

Migros Ticaret A.Ş. ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.

Tansaş İş Başvuruları

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Tansaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu şehirleri sıralayacak olursak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Sivas, Kocaeli gibi şehirlerden alımlarını yapmaya devam edecektir. Aşağıda yer verdiğimiz Tansaş ( Migros ) insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın genelikle ihtiyaç duyduğu pozisyonları aşağıdadır;

  • Mağaza Personeli
  • Kasiyer
  • Reyon Görevlisi
  • Depo Görevlisi
  • Ofis Personeli

Tansaş İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/tansas-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like