Marka güveni en fazla olan firmalar arasında yer alan Pınar 1973 yılında kurularak et, süt ve su ürünlerinde pazarında faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini pür dikkat takip eden firma sürekli olarak alt yapısında güncellemeler yapmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek teknoloji ürünü olan en son cihazları üretim faaliyet alanında kullanmaktadır. Çok sayıda ürün gamında hizmetlerine devam eden firma öğrencilerin zorunluluk kapsamı altında staj uygulamaları arayışlarına da çare olmaktadır.

Pınar Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • Pınar staj başvurusu yapacak olan öğrencilerin üniversitelerin gıda ile ilgili bölümlerinde eğitimlerini devam ettirmekte olmaları gerekir.
  • Yüksek lisans öğrencileri de Pınar firmasında stajlarını yapabilirler.
  • Stajyerlerin hiçbir zaman sigara kullanmamaları şartı aranır.
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olan adaylar stajyer olarak firmanın bünyesine alınır.

Pınar Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pınar stajyer alımı için resmi web sitesi üzerinden başvuruları değerlendirmeye alır. Bunun yanında firma kariyer sitelerine de dönemsel olarak stajyer ilanları vermektedir. Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapacak olan adaylar firmanın staj ilanları kapsamında başvurularını gerçekleştirmelidirler.

CV’lerin resimli olmaları ve özenle hazırlanmış olması önem taşır. Firma staj sürelerini 45 gün olarak sınırlar. Çünkü daha çok öğrenciye staj imkanı sunmayı amaçlar. Ön başvuru ardından değerlendirilen stajyer adaylar yine ön görüşme için insan kaynaklı departmanı tarafından firmaya çağrılır. Uygun görülen adaylar görevlendirilirler.

Pınar staj başvurusu için pinar.com.tr adresinde yer alan insan kaynakları ve duyurular sayfasını takip edebilirsiniz. Ayrıca pınar sosyal medya hesaplarından da bu tür duyuruları takip etme şansınız bulunuyor.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/pinar-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like