2007 yılında Türkiye piyasasında yerini almaya başlasa da yaptığı çalışmalar ile kısa zamanda adını duyurmayı ve pazarda kendine oldukça büyük bir pay edinmeyi başarabilen ender firmalardandır. Firmanın yalnızca ülkemizde değil Hollanda, Çin, Kanada gibi ülkelerde de faaliyet alanları bulunmaktadır. Yaz dönemlerinde alanında profesyonelleşmiş personeller yetiştirebilmek adına bu alanda öğrenim gören öğrencilere Fokker Elmo stajyer alımı imkanı sunmaktadır.

Fokker Elmo Staj Başvuruları

Ülkemizde oldukça yeni bir girişimci olarak bilinmekte olan Fokker Elmo havacılık ve uzay sanayisi için hizmzet vermekte olan bir firmadır. Alanında oldukça uzmanlaşmış bir kadro ile çalışarak özellikle Uluslararası havacılık alanında bir çok projeye imza atmıştır.

Fokker Elmo Staj Şartları

Her işe alım gibi stajyerlik başvurusunda bazı şartları beraberinde getirmektedir. Fokker Elmo gibi alanında uzman bir firmada iş hayatının ilk deneyimini yaşamak isteyen kişilerin ilk olarak firma tarafından koyulmuş olan bu şartlara uyum sağlaması gerekmektedir.

  • Stajyer adaylarının en az orta derecede yabancı dil sahibi olması, bu dilin tercihen İngilizce olması,
  • Üniversitelerde var olan bölümlerden sivil havacılık, havacılık teknolojileri gibi bölümlerde öğrenim görüyor olmaları,
  • Öğrencilerin sigortalarının öğrenim gördükleri okul tarafından staj dönemleri boyunca yapılmış olması gerekmektedir.

Fokker Elmo Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tabi ki yapılan başvurular sonrasında stajyer alımını gerçekleştiren bu firma için öncelikli olarak belirli şartları yerine getirmek sonrasında ise genellikle iş ilanları siteleri olarak bilinmekte olan kariyer net yada linkedin gibi sitelerde yer alan Fooker Elmo firması staj başvurusu ilanlarına tıklayarak ilan içerisinde yer alan başvuru seçeneği üzerinden başvuruda bulunabilmektedirler.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/fokker-elmo-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like