Teknosa insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Teknosa personel alımı yapıyor. Teknosa iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Teknosa Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Teknosa ülkemizin neredeyse tüm bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Onlarca mağazasında bir çok insana iş imkanı sağlayan Teknosa personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Teknosa İnsan Kaynakları

Teknosa İnsan Kaynakları Politikamız; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda “doğru zamanda doğru iş için doğru insan” ilkesini izleyerek insan kaynağı ihtiyacını nitelikli işgücü ile karşılamak; çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak; çalışanlarımızın yükselmelerine, başarılı olmalarına, performanslarının değerlendirilmesine ve memnuniyetlerini arttırmaya olanak sağlayacak sistemler geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

NİTELİKLİ İŞGÜCÜNÜ ŞİRKETİMİZE KAZANDIRMAK

  • Sektördeki nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı;
  • Şirketimizi geleceğe taşıyacak, Sabancı değerlerine sahip, şirket kültürümüze uyumlu, işe en uygun nitelikteki işgücünü bilimsel yöntemlerle seçmeyi ve doğru pozisyon için işe almayı hedefleriz.

ÜCRET YÖNETİMİ VE ÖDÜLLENDİRME

  • Çalışanların kendi iş sonuçlarının sorumluluğunu almalarını teşvik etmek; çalışanların katkılarını, başarılarını ve yüksek performansını tanımak ve ödüllendirmek;
  • Çalışanları taşıdıkları sorumluluklar ve organizasyona kattıkları değer doğrultusunda ücretlendirmek amacımızdır.

Teknosa Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin dört bir yanında devam ettiren Teknosa personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara, Antalya, Adana gibi şehirlerde yeni personeller arayan Teknosa’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Sizler için aşağıda Teknosa’nın en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik. Ayrıca, Teknosa iş başvurusu sayfasına gitmek için aşağıda yer verdiğimiz linki kullanabilirsiniz..

  • Bölge Sorumlusu
  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Operasyon Elemanı
  • Engelli Personel

Teknosa İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/teknosa-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like