Tepe Home 1997 yılında kurulmuştur. Bilkent Holdinge bağlı bir kuruluş olan Tepehome bugün 33 mağazasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan Tepehome personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de Tepehome’da çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tepe Home İş İlanları

Özellikle tekstil alanında çalışmayı düşünenler için Tepe home iş ilanları kariyer siteleri üzerinden güncel olarak yayınlanmaktadır. Bu sayede dilediğiniz her durumda farklı şubelerde görev almak için yayınlanan iş ilanları üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Sisteme devamlı olarak eklenen yeni iş seçenekleri iş arayanların daha fazla ilan seçeneğini ulaşmasını kolaylaşmaktadır.

Mağaza içerisinde farklı bölümlerde görevlendirilecek olan elemanlar için belirlenmiş olan farklı kriterler üzerinden alım yapılmaktadır. Bu nedenle verilen ilanlar hakkında bilgi almak isteyenler online olarak yapacakları sorgulama sayesinde daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirler. Kriterlere uygun olan kişiler verilen ilanlar için çevrim içi ortamda yapacakları başvuru işlemleri ile iş imkanı elde edebilirler.

Tepe Home İş Başvurusu

Tepe Home İstanbul ağırlıklı olmak üzere pek çok bölgede faaliyetlerini sürdüren büyük bir markadır. Ev tekstili sektöründe çalışacak yeni personeller arayan Tepe Home personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Bu pozisyonlar arasından tercih yaparak size en uygun işe başvuru yapabilir ve Tepe Home’da çalışma fırsatını elde edebilirsiniz.

  • Mobilya / Aksesuar Satış Danışmanı

Tepe home iş başvurusu hakkında daha fazla detay için Tepe Home insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/tepe-home-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like