Tosyalı Holding insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Tosyalı Holding personel alımı yapıyor. Tosyalı Holding iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Tosyalı Holding Personel Alımı Yapıyor!

Tosyalı Holding’in temelleri 1952 yılında İskenderun’da küçük bir dükkanda atılmıştır. Soba-boru, kazan-kova üretimiyle faaliyetlerine başlayan Tosyalı ailesi bir süre sonra sektörde Türkiye’nin en büyük üreticileri arasında olacağından şüphesiz habersizlerdi. Seneler sonrasında ticarete atılarak büyümenin ilk adımını atan firma takvimler 1993 yılını gösterdiğinde A.Ş kimliğine bürünen Tosyalı Holding bugünkü adını da 1988 yılında almıştır. Çatısı altında çalışan binlerce işçisiyle hizmetlerini sürdüren Tosyalı Holding personel alımı yapamaya devam ediyor. Siz de ülkenin ne büyük holdinglerinden birisi olan Tosyalı Holdingde çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Tosyalı Holding İnsan Kaynakları

Neden Tosyalı Holding

TOSYALI Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, insan kaynağının gücü ve farkı ile elde edildiğinin bilincindedir. TOSYALI Holding; tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve sahip olduğu yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir.

TOSYALI Holding; Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanır. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden, statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.
TOSYALI Grubunu bu noktaya getiren şirket kültürümüz ve temel prensiplerimizin, tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş olmasıdır. Başta üst yönetim olmak üzere, tüm çalışanlarımızın kendilerini sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık tutmaları değişimi özümsemeleri, değişime liderlik etmeleri, fark yaratan özelliklerimizdendir.

Tosyalı Holding İş Başvurusu

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak Osmaniye bölgesinden yapacak olan Tosyalı Holding personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • İnşaat Kontrol Amiri
  • Muhasebe Sorumlusu
  • Muhasebe Müdürü
  • Mühendisler

Tosyalı Holding İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/tosyali-holding-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like