Turkish Do&Co insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Turkish Do&Co personel alımı yapıyor. Turkish Do&Co iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Turkish Do&Co Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizdeki faaliyetlerine 2007 yıllarında başlayan Turkish Do&Co personel alımı yapmaya devam ediyor. İkram mutfağı sektörünün en güçlü markalarından birisi olan Turkish Do&Co bir çok hava limanında hizmet göstermektedir. Siz bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Turkish Do&Co Hakkında

2007 senesinin basından itibaren TURKISH DO & CO Türkiye’ de dokuz adet ikram mutfağı işletmektedir. Bunlar İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen), Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum, Trabzon, Dalaman ve Adana’ da yer almaktadır. Bu ünitelerde 60’ dan fazla ulusal ve uluslararası havayolu şirketine hizmet verilmektedir.

Turkish Do&Co İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Turkish Do&Co İnsan Kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik birimlerinin tespitini yapmaktadır. Daha sonra yayınlanan ilanlara gelen başvuruları değerlendiren yetkililer uygun görülen adaylar arasından seçimlerini yaparak işe alım sürecini başlatmaktadırlar.

Turkish Do&Co Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizdeki bir çok havalanında faaliyetlerini sürdüren Turkish Do&Co personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak mutfak birimine alımlarını yapacak olan firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilirsiniz.

  • Genel Hizmet Elemanı
  • Şoför
  • Aşçı
  • Aşçı Yardımcısı
  • Temizlik Görevlisi
  • Atöyle Elemanı
  • Genel Başvuru

Turkish Do&Co İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/turkish-doco-is-basvurusu-personel-alimi/

1 thought on “Turkish Do&Co İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

  1. mustafa dedi ki:

    sizinle çalişmak isterim dönüş yaparsaniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like