Vakko insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Vakko personel alımı yapıyor. Vakko iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Vakko Personel Alımı Yapıyor!

Vakko ülkemizin hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve temelleri 1934 yıllarında atılan firmadır. Küçük bir işletme iken seneler içerisinde sunduğu kalitetli hizmetleriyle iyi bir büyüme kaydeden Vakko bugün Türkiye’nin birçok noktasındaki mağazalarıyla hizmetlerini devam ettirmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Vakko personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kendinizi mağazacılık sektöründe geliştirmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vakko İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonu:
Vakko Holding’in insan kaynakları vizyonu; bulunduğu sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonu:
Vakko Holding’in insan kaynakları misyonu; çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutarak, ortak değerlere sahip olmalarını, yüksek verimde çalışmalarını ve katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak bir çalışma ortamı ile İnsan Kaynakları bakış açısı sağlamaktır.

Vakko İş Başvurusu

Ülkenin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Vakko personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • İçerik Yönetimi Uzmanı Yardımcısı
  • Satış Danışmanı
  • Kasiyer
  • Tekstil Mühendisi

Vakko İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/vakko-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like