YDS insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre YDS personel alımı yapıyor. YDS iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

YDS Personel Alımı Yapıyor!

Askeri malzeme üreticisi olan YDS, kendi sektöründe ülkemizin en önemli markalarından biridir. Sadece Türk Silahlı Kuvvetlerine değil ülke sınırları dışındaki ülkelere de askeri malzeme sağlayan YDS personel alımları yapmaya devam ediyor. Bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

YDS Hakkında

Yakupoğlu, askeri alanda tekstil, deri, ayakkabı-bot, saraciye ve çadır gibi ürünleri NATO standartlarında üreten ve bunları Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanında Avrupa, Orta Doğu, Körfez ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleriyle birlikte UNICEF, Kızılhaç gibi uluslararası kuruluşlara satan ve kendi alanında en son teknoloji, malzeme ve laboratuvar imkanlarına sahip olan tek Türk firmasıdır.

Yakupoğlu “YDS” markası ile iş emniyet ayakkabıları ve malzemelerini, EN ISO 20345 ve EN ISO 20347 normlarında üretmektedir ve ISO 9001 belgesine sahiptir. Tüm YDS ürünleri, İngiltere’de bulunan SATRA Ayakkabı Teknolojisi Merkezi’nin laboratuvarlarında test  ettirilerek onaylatılmaktadır. YDS, kendi sektöründe CE standartlarına uygunluk etiketi ile ihracat yapan, uluslararası pazarda rekabet eden ve Türk Standartları Enstitüsü Kurumu’nda akredite bir laboratuvara sahip kendi sektöründeki tek Türk Markasıdır. Ürünlerini Türkiye’nin Dışında başta İngiltere olmak üzere Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Portekiz, Belçika Hollanda, Lüksemburg, Danimarka gibi ülkeler ile birlikte Bağımsız Devletlet Topluluğu, Orta Doğu ve Körfez ülkelerine ihraç etmektedir.

YDS İş Başvurusu

Alımlarını bugünlerde Ankara bölgesinden yapacak olan YDS eleman alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarında size uygun bir iş var ise YDS firmasına iş başvurusu talebinizi firmaya gönderebilirsiniz.

  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Uluslararası Satış ve Pazarlama Uzmanı

YDS iş başvuruları için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like