Desmer Güvenlik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Desmer Güvenlik personel alımı yapıyor. Desmer Güvenlik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Desmer Güvenlik Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük güvenlik şirketlerinden biri olan Desmer Güvenlik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamın inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Desmer Güvenlik İnsan Kaynakları

Desmer, hızla gelişen ve büyüyen kurumsal yapısını, çalışanları ile iletişimi bir yönetim işlevi olarak ele alarak ve kurum içi iletişim strateji ve politikaları üzerinde yoğun çaba sarf ederek güçlendirmektedir.

Çalışanlar işe girdiği günden itibaren kariyer planlama ve performans değerlendirme çalışmaları doğrultusunda tüm eğitim olanaklarına sahiptir. Çalışanlarımızın iş ahlakına bağlı, sorumluluk duygusu ile hareket eden ve güvenilir bir kişiliğe sahip olmaları önceliğimizdir.

İş başvurularınız için aşağıdaki formu doldurup, [email protected] Adresine gönderebilirsiniz.

Desmer Güvenlik İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan ve çeşitli şehirlerden yapan Desmer Güvenlik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Desmer Güvenliğe iş başvurusu yapabilirsiniz. Desmer Güvenlik çok sayıda güvenlik görevlisi pozisyonu için personel aramaktadır. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ile firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Desmer Güvenlik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/desmer-guvenlik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like