GDZ Elektrik personel alımı yapıyor. GDZ Elektrik dağıtım iş ilanları, iş başvurusu, başvuru formu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor. İzmir ve Manisa illerine elektrik dağıtım hizmeti sunan GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş 29 Mayıs 2013 tarihinde “Hisse Satış Sözleşmesi” imzalayarak ELSAN-TÜMAŞ-KARAÇAY Ortak Girişim Grubuna devredilerek özelleştirilmiştir.

GDZ Elektrik Personel Alımları Yapıyor!

Yüksek kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren şirket yaklaşık 3 milyon aboneye ulaşmıştır. Ön planda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen İnsan Kaynakları ekibi, yeni personel alımları yapacağını açıklamıştır.

Ağırlıklı olarak İzmir ve Manisa’dan alımlarını yapan GDZ Elektrik personel eleman ilanları veremeye başladı. GDZ Elektrik iş başvuru formunu doldurmak için firmanın resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünü kullanabilirsiniz. GDZ Elektrik açık pozisyonları arasından size uygun bir işi seçtikten sonra firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. İstenilen bilgileri doldurup başvurunuzu tamamladıktan sonra firmanın bilgilerinizi değerlendirmesinin ardından size geri dönüş yapılacaktır.

GDZ Elektrik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/gdz-elektrik-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like