Uzun zamanlardan bu yana var olan en iyi seçeneklerden biri olan İnci Davetiye, 1978 yılı içerisinde kurulmuştur. Hızır Aydın tarafından kurulan firma, o dönemlerde de küçük bir işletme olarak var olmuştur. İçerisinde kartpostal üretimi yapmasına karşın zamanla da, çok geçmeden üretimde çeşitlilik kısmına başvurmuştur.

Kendi ilerlemelerine ve yenilikleri takip etmeye büyük önem veren firma, kartpostal üretiminin yanında ayrıca takvim, imsakiye, bloknot, zarf gibi daha birçok seçenek sunmuş ve bu noktada büyük adımlar atmıştır. Seçeneklere davetiyeler kısmını da ekledikten sonra davetiye işine daha derinden girmiş ve 1984 yılında da marka isminin sahibi olmuştur.

Sizi Memnun Edebilecek Bir Güç, İnci Davetiye!

Çiftlerin düğün davetiyesi seçimleri içerisinde olabilecek en farklı seçimleri sunan firma, büyük adımlar atmalarına da yardımcı olmanın yanında farklı tarzlara ve zevklere de uygunluk sağlamaktadır. Bu da aslında en zor beğenenlerin bile tercihleri arasında yer almaktadır. Firma, var olan tecrübesini ve bilgi birikimini hep bu yönde kullanırken aslında bizlere de büyük yardımlar sağlamaktadır.

Üretim sırasında tüm ürünlerinde geçerli olabilecek şekilde kaliteye de büyük ölçüde önem veren firma, kendi varlığını sektörü içerisinde kanıtlamış ve olabilecek en iyi yerin de sahibi olmuştur. Kendini zirvede tutan firma, ayrıca müşteri memnuniyeti kısmında da oldukça etkindir ve sektörün sunduklarından daha iyi fiyatlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.