Metro Turizm insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Metro Turizm personel alımı yapıyor. Metro Turizm iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Metro Turizm Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük şehirler arası taşımacılık firması olan Metro Turizm uzun yıllardan bu yana sektörde faaliyetlerini sürdüren başarılı bir şirkettir. Ülkemizin her bir noktasına yolculuk etmeyi sağlayan Metro Turizm personel alımı yapmaya devam etmektedir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup, kariyerinizi yeni sayfa açmak istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip Metro Turizm’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Metro Turizm İnsan Kaynakları

MİSYONUMUZ

Karayolu yolcu taşımacılığında sektör lideri olan Metro Turizm’in üstün nitelikli ve sorumluluk sahibi çalışanlar tarafından en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızın başarısında etkin rol oynayan ve motivasyonlarını artıran bir çalışma ortamı oluşturarak üst düzeyçalışan memnuniyetini sağlamak, topluma karşı duyarlı,değerlerimize önem veren, şirket hedeflerimizi gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden üstün nitelikli çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirip, ortaya koyarak yüksek performansa sahip bir organizasyon meydana getirmektir.

İNSAN KAYNAKLARI  POLİTİKAMIZ

Metro Holding;üç bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Büyük Bir Aile’dir.
En önemli sermayemiz ise İnsan Kaynağıdır.

Metro Ailesi;hızlı düşünebilen, dinamik,takım çalışmasına yatkın ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilen çalışma arkadaşlarıyla daha da büyümeyi hedeflemektedir.
Bu doğrultuda çalışanlarımızın;

  • Her türlü kişisel ve mesleki gelişimleri için uygun bir çalışma ortamı sağlamak,
  • yüksek performansı ödüllendirmek ve düşük performansı iyileştirme yolunda eğitim vermek,
  • takım halinde çalışma ve karşılıklı yardımlaşmayı destekleyen çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak,
  • doğru işe doğru adayı yerleştirmek,
  • belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli gelişen ve iyileşen organizasyon olma ilkelerinin şirket bünyesinde benimsenmesine katkıda bulunmak, insan kaynakları politikalarımız arasında yer alır.

Metro Turizm İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapacak olan Metro Turizm personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu iş pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdan Metro Turizm insan kaynakları sayfasını ziyaret edip daha fazla bilgi alabilirsiniz. Firma genellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya gibi büyük şehirlerden personeller aramaktadır. Metro Turizm’in en çok eleman alımı yaptığı pozisyonları aşağıda sizler için derledik.

  • Şoför
  • Host
  • Ofis Personeli

Metro Turizm İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/metro-turizm-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like