Hem evlerimizi hem de iş yerlerimizi istediğimiz ısı derecesine getiren klimalar son zamanlarda vazgeçilmez eşyalarımız haline gelmiştir. Özel Kartal Demirdöküm Servis hizmetiyle klimaların; bakım, onarım, montaj, tamir ve yer değişikliği gibi her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz.

Klimanın insan sağlığına doğrudan etkisi vardır. Toz gibi insan sağlığına zararlı maddeler sürekli yüzeylerde dolaşmaktadır. Klima ortamda bulunan toz karışımlarını da üflediği bilgisinden yola çıkarsak klima önlem alınmadığında zararlı olabilmektedir. Çözüm olarak klima bakımının yılda iki kez yapılmasını öneriyoruz. Demirdöküm Servis, sizlere destek verebilmek amacıyla kurulmuştur. Cihazlarınızın yıllık bakım ihtiyaçlarını, arızalanma durumunda sorunun giderilmesi ve klimaların montajını özenle yapan özel servis firması olarak müşterilerimize İstanbul’da hizmet veriyoruz.

Sizlerden gelen olumlu dönütler ışığında sürekli yeniliği ve teknolojiyi takip eden, müşterilerine hızlı ve pratik çözümler üreten ve her gün güçlenen ekibiyle yoluna devam eden servis firmasıyız. Hizmet kalitemize güveniyor ve ürünü teslim aldığımız andan itibaren 1 yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz. Yılların deneyimi ile klima arızası anında tespit edilerek arıza kısa sürede giderilmektedir.

Klima bakımı da aynı şekilde kısa sürede yapılmakta ve cihazın ilk günkü gibi çalışması sağlanmaktadır. Alanında eğitimli ekip çalışanları ve hızlı servis ile cihazınızın kısa sürede teslim edilmesine özen gösteriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısıdır. Uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizi mağdur etmeden kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Klima hakkında detaylı bilgi edinmek ve kampanyalı avantajlardan yararlanmak için sizleri tanışmaya davet ediyoruz. İstanbul’un her bölgesinden bize ulaşabilir ve bizden klima hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Özel Demirdöküm Servis ulaşabilmek için internet sitemizde bulunan servis talep formunu doldurabilir veya bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; https://www.servisdemir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.