Viking kalitesi ile sunulan Viking bıçak seti, 3’lü setler halinde sunuluyor. Vikingbicak.com adresinde kullanıcılarıyla buluşturulan Viking bıçak seti, A kalitede bir keskinlik ve dayanıklılık ile beraber sizlere getiriliyor.  Tüm bıçakları Viking bıçak sürmene kalitesinde olup, performans bakımından kat kat üstün olduğu da görülüyor. Yatağan’da üretilen Viking bıçak seti, burada bulunan ustaların ellerinde, sulaması güzel yapılmış paslanmaz çelik yardımıyla sizlere getiriliyor. Viking bıçak nerenin malı sorusu sıkça sorulmakla beraber; bıçak %100 Türk malı bir ürün.

Viking bıçak, sizlere farklı ürünlerle geliyor; 1 Adet viking şef bıçağı, 1 takım viking 3’lü bıçak seti, 2 takım viking 3’lü bıçak seti ve bıçak standı bunların arasında bulunuyor. 1 takım viking bıçak sizlere kesme, yüzme ve sıyırma için birer bıçak sunuyor. Hem evlerde hem de kasaplarda kullanılan bu ürün, hiç uğraşmadan ve zorluk çekmeden eti doğramanıza, deriyi yüzmenize ve eti kemikten ayırmanızda yardımcı oluyor. Ancak evlerde kullanmak için daha zengin ve aynı zamanda meyve bıçaklı bir seçenek arıyorsanız, Viking mutfak bıçak seti olarak 2 takım viking 3’lü bıçak seti kullanılabilir.

Size 2’şer adet yüzme, sıyırma ve kesme bıçağı sunan Viking set, ücretsiz bir kargonun avantajına ek olarak 1 adet 6 tane meyve bıçağı, 1 adet masat ve 1 adet bıçak çantası ile sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.