Eskişehir ESKİ insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Eskişehir ESKİ personel alımı yapacak. ESKİ iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Eskişehir Atıksu Arıtma Tesisi, Eskişehir şehir merkezinin yaklaşık 10 km doğusunda, Alpu yolu üzerinde bulunmaktadır. Atıksu Arıtma Tesisi için ayrılmış alan 24 hektardır. Mevcut Atıksu Arıtma Tesisi 1999 yılında tamamlanmış ve Eskişehir Su Kanalizasyon İdaresi Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı personeli tarafından işletilmektedir. Tesis, ilk tasarım kapasitesi 234,000 nüfusa (EN60) hizmet etmek üzere projelendirilmiş, klasik aktif çamur prosesinden oluşan biyolojik arıtma tesisidir.

Eskişehir ESKİ Personel Alımı İlanı

Eskişehir ESKİ bünyesine 10 işçi alımı gerçekleşecek. İlan verilen kadrolar için aranan şartlar şu şekilde;

Talep Sayısı: 10 (on) Kişi

İstenen Meslek: Şoför

İş Başvuruları: 02.08.2018 – 06.08.2018 tarihleri arasında, ESPARK A.Ş. Yenibağlar Mah. Uludağ Sk. No:6 Halk Ekmek Fırını Üstü adresine yapılacaktır.

Müracaat Koşulları

  • ESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde kanalizasyon, yağmur suyu, içme suyu hatlarının acil bakım onarımında kullanılan makine, ekipman ve malzeme sevki ile gerektiğinde il dışındaki seyahat vb. işlerin yerine getirilmesinde görevlendirilecek olup, personelin C , D veya E sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olma şartı aranmaktadır.
  • T.C. Vatandaşı olmak
  • Askerliğini yapmış veya tecilli
  • En az ilkokul mezunu

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Özgeçmiş

Eskişehir Eski personel alımı gerçekleşeceği zaman Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesi ve İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacak olan kadro ve özellikleri belirtilerek ilan etmektedir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/eskisehir-eski-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like